Toptan Spot Gıda

Toptan Spot Gıda

Dünyada teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesiyle birlikte insanlarında ihtiyaç çeşitleri artış göstermektedir. İnsanlar birçok ihtiyaçlarını bulundukları yerlerden temin etme imkânına sahip olamazlar. Her şey her yerde yoktur. Büyük bir şehirde yaşıyor olsanız bile, ihtiyaç duyduğunuz birçok ihtiyaç malzemesi sizlere uzak mesafelerdedir. Bizler bu uzak mesafeleri sizlere yakın ediyoruz. İhtiyacınız olan birçok ürünün çeşitlerini sitemizde bulabilir, özelliklerini karşılaştırabilir, fiyat analizleri yapabilirsiniz. Elektronik eşyadan, giyime, ev eşyasından, temizlik maddesine ve gıda maddelerine kadar birçok ürüne sitemiz sayesinde ulaşacak ve sahip olabileceksiniz. Sitemizde bulunan ürünleri incelemek için üye olmanıza gerek yoktur. Ancak seçmiş olduğunuz ürünü satın alabilmek için sitemize üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

Üye Olmak Sitemiz üzerinden alışveriş yapabilmeniz için öncelikle, üyelik kaydı oluşturmanız gereklidir. Üyelik oluşturmak için sitemizde Kayıt ol bölümüne giriş yaptığınızda karşınıza çıkacak olan üyelik formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Yapacağınız alışverişlerde ürünleriniz bu formda belirtmiş olduğunuz adres bilgisine gönderilecektir. Siparişleriniz ile ilgili tüm takip işlemlerini üyelik bilgileriniz ile takip edeceğinizden bilgilerin doğru olması zorunludur. Eksik veya yanlış bilgi mağduriyet yaşamanıza sebebiyet verebilir. Üyelik hesabınız bölümünde, yapmış olduğunuz alışverişleri takip edebilir, biriken puanlarınızı görebilir, yapılan ödemelerinizi görebilir ve iade talep işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kategoriler Bölümü Müşterilerin online alışveriş sitelerinde en çok ziyaret ettikleri bölüm, hiç şüphesiz, ürün çeşitlerinin yer aldığı Kategoriler bölümüdür. Sitemiz kategoriler bölümünde, Temel gıda, içecekler, kâğıt, kozmetik, temizlik, elektronik gibi alt bölümlerin olduğunu göreceksiniz. Siz müşterilerin ürünlere kolay ulaşmasını sağlamak için, Temel gıda bölümünde, ürünler türlerine göre gruplara ayrılmıştır. Bu bölümdeki ürün grupları, bakliyat, bebek maması, bitki çayları, bulyon, çay, çorba, helva-reçel, konserve, makarna, şeker, pasta ürünleri, un, yağlar, toz içecekler ve diğerleri olarak alt gruplara ayrılarak aradığınız ürünü kolay bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu kategori bölümlerinden seçmiş olduğunuz ürünleri, özelliklerine ve fiyatlarına göre karşılaştırmayı ürün karşılaştır bölümünde yapabilirsiniz ve size en uygun olan ürünü seçerek sipariş sepetime ekleyebilirsiniz.

Siparişlerim Tüm kategori bölümlerinde ürünler türlerine göre alt gruplara ayrılmış ve görsel olarak sizlere sunulmuştur. İhtiyacınız olan ürünleri bu bölümlerden karşılaştırmalar yaparak seçebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri öncelikle sepetime ekleyiniz. Sepetinize eklediğiniz ürünleri almak istediğinizde, kaç adet alacağınızı, miktarını ve fiyat bilgisini göreceksiniz. Sepetinize eklediğiniz ancak almaktan vazgeçtiğiniz ürünlerinizi sepetimden çıkartabilirsiniz. Ya da seçerek sepetime eklediğiniz ürünlerin sepette belirli bir süre saklanma hakkı vardır. Bu ürünleri sepette bekletip, daha sonra tekrar karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Sepetimde bulunan ürünlerin siparişini verdiğinizde sizlerden ödeme şekilleri sorulacaktır. Sizler ödemelerinizi kredi kartı hesapları üzerinden istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Siparişlerinizin size en kısa zamanda ulaşması için adres bilgilerinizin doğru olduğunu iyice kontrol etmelisiniz.

Arama Bölümü Sitemizde, aradığınız ürünü kategoriler bölümünde bulmakta zorlanıyorsanız, sitemizin arama bölümünde “ne aramıştınız?” yazısını gördüğünüz yere, aradığınız ürünü yazarak kısa yoldan bulma imkanına sahipsiniz. Aradığınız ürünün tam adını veya hangi grup ürün olduğunu yazdığınızda da seçenekleri karşınıza getirecektir.

Ürün Gönderimi Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde, ürün kategorisi fark etmeksizin 250TL üzeri alışverişlerde, kargo ücretsizdir. Anlaşmalı kargo firmaları ürünlerinizi size en kısa sürede ulaştıracaktır. Bazı ürün çeşitlerine göre ödeme seçeneklerinde, ürün tesliminde kapıda ödeme seçenekleri de bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerine almış olduğunuz ürünleriniz güvenle ve sağlam olarak ulaştırılmaktadır. Kargo aşamasında ürünleriniz sizlere teslim edilene kadar firmamız tarafından sigortalıdır. Garantili ürünlerde, ürün faturası garanti belgesi yerine geçer.