Toptan Mercimek

Toptan Mercimek

Toptan mercimek denildiği zaman Trakya Bakliyat firması olarak ön plana çıkmamızın en önemli sebeplerinden bir tanesi, hiç kuşku yok ki, gerekli üretimlerimiz de her zaman için sizleri düşünerek kaliteli hormonsuz ve geliyoruz şekilde üretimler yapmanızdan kaynaklanmaktadır. Kurmuş olduğumuz sistem sayesinde, özel bir paketleme işlemi yaparken aynı zamanda da, günlük olarak yaklaşık 300 ton civarında kırma kapasitemiz de sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Mercimek çeşitleri bildiğiniz gibi, sofralara sağlık katan lezzet katan özel bir üründür. Çorbadan yemeğe hatta salataya kadar, birçok üründe kullanılabilmektedir. Örnek vermek gerekirse, biraz kırmızı mercimek faydalarından bahsetmeye çalışalım. Özellikle kış aylarında gerçekten de kırmızı mercimek vazgeçilmezlerinden bir tanesidir ve uzmanlar da sık sık bunun tüketilmesini gerektiğini söylemişlerdir. Baklagiller olarak çok önemli bir ürün olarak bol lifli ve yararlı protein kaynağı olarak gösterilmektedir.

Toptan Mercimek Ayrıcalıklarımız

Böylece sizler de aslında et yemiyorsanız, özellikle bu tarz ürünlerde, çok rahatlıkla ette de bulunan proteinli vücudunuza almış oluyorsunuz. Aynı zamanda da, bol lifli olduğu için sağlıklı bir şekilde beslenmesi şansına sahip oluyorsunuz. İçerisinde bulundurduğu demir, kalsiyum, manganez, B vitamini, çinko, fosfor ve sodyum ürünleri açısından da çok zengin bir kaynak olarak bulunmaktadır. Bu yüzden dolayı size de mercimek tüketiminizi arttırdıkça daha sağlıklı bir şekilde bu ürünleri kullanmış olacaksınız.

Aynı zamanda, bağışıklık sisteminden anne sütü arttırıcı etkisine kadar, bağırsak hareketlerini arttırmakta, ağır işlerde ve sporla uğraşanlar için enerji arttırmaya kadar birçok faydası bulunmaktadır. Bu yüzden sizlere de mercimek tüketimlerini de biraz daha artırarak bu konuda çok daha sağlıklı şekilde geri dönüşler alabilirsiniz. Elbette toptan mercimek denildiği zaman, belki bu ayrıntılar çok fazla dikkat çekmektedir. Ancak kalite konusunda, her zaman için en kaliteli olmak Trakya Bakliyat olarak, firmamızın vermiş olduğu bir gerçektir.

Toptan Mercimek Faydalarımız

Bu yüzden de öyle gerekli olan bütün sistemler ve bilgiler firmamız tarafından, sizler aktarılmak da, bu sayede sizler de en kaliteli şekilde geri dönüşleri almış bulunmaktasınız. Firmamız tarafından yapılmış olan, bütün yatırımlar, aslında, sizleri çok daha sağlıklı ve kaliteli geri dönüşler sağlaması için yapılmış bulunmaktadır ve bu yüzden de sizler de bizleri tercih ettiğiniz de ona en kaliteli ve sağlıklı geri dönüşleri almış olursunuz. Unutmamak gerekir ki, örnek vermek gerekirse, bir market satış yapıyorsa kaliteli ürün satış yaparsa bu zaman daha çok tercih edilmektedir.

Toptan mercimek konusunda bizler birçok markette ve gıda ürünleri satan birçok yerde de bulunmaktayız. Birçok bayilerimiz de bulunmaktadır. Bu yüzden dolayı da, bizler her zaman için kaliteyi en üst düzeyde tutarak, sizlere hizmet vermek durumundayız. Ayrıca yurtdışına göndermiş olduğumuz ürünlerde de, bütün bakliyat konularında her zaman için en iyi ürünler üreterek sizlere gerekli kaliteli ürünleri sunmayı çalışmaktayız. Firmamız tarafından yapılmış olan bütün yatırımlar sizlerin çok daha sağlıklı ve hızlı şekilde işlem yapabilmeniz için yapılmaktadır.

Toptan Mercimek Trakya Bakliyat'ta

Bu yüzden dolayı da toplu yapılan hizmetlerimiz sayesinde sizler bize ulaştığınız zaman, hızlı bir şekilde geri dönüş sunulmaktadır. Paketleme işlemleri gerçekleştirirken, her zaman için gerekli ürünlerden numuneler alınmaktadır. Numuneler her zaman için kalite kontrolden tabi tutularak gerekli kimyasal kontrolleri yapılmaktadır. Böyle ulaştırılmış olan ürünlerin her zaman için olumsuz olduğunu bildiğimiz gibi aynı zamanda da her zaman hızlı bir şekilde ürün sunabiliyoruz. Bu arada paketleme işlemi gerçekleştirmek için, gerekli çuvalı şehitlerimiz her zaman için kendimiz için özel olarak üretilmiş olmakla birlikte sağlıklı bir şekilde üretildiğinde garantisi verebiliyoruz.