Toptan Gıda İşi

Toptan Gıda İşi

Sektörünün lider firmalarından olan Trakya bakliyat toptan gıda işi alanında ürün kalitesi, müşterisine verdiği önem ve planlı organizasyon gücü ile dikkat çekiyor. Başta Fasulye, pirinç, barbunya ve mercimek olmak üzere birçok ürün kaleminde geniş servis ağı ve hızlı servis hizmeti anlayışı ile hizmet veren firmamız kaliteli ürün, doğru fiyat politikası sayesinde günümüzün hızlı, temiz ve taze gıdaya ulaşma konusunda sorun yaşayan toplumumuza çözüm olarak gösterilen yegâne firmadır. Siz de firmamızla irtibata geçerek bizimle çalışan mutlu müşterilerimiz arasına katılabilir ve tüm bakliyat ürünlerinde olumlu geri dönüş güvencesini alabilirsiniz.

Bakliyat ürünlerinin işlenmesinden toplanması ve satışa hazır hale getirilmesine dek sürecin her aşamasını takip eden, kontrol eden, raporlayan Trakya Bakliyat’ın birbirinden kaliteli ürünleri sayesinde gönül rahatlığı ile Trakya bakliyattan ürün satın alabilirsiniz.

Bakliyat Toptancılığında Marka İsim Trakya Bakliyat

Firmamızı diğerlerinden ayıran en büyük özellik ise yıllardır üretici, tüccar ve nihai tüketiciye verdiği güvendir. Yıllar yılı aynı üreticiden aynı ürünleri alan ve konu ile ilgili geniş bir portföyü bulunan firmamız bu sayede hızlı şekilde taze gıdaya ulaşmayı kendine hedef edinmiş ve bugüne dek bu hedefini başarı ile gerçekleştirmiştir. Ürüne ulaşmada gösterdiğimiz hızı müşterilerimize geri dönüşte de gösterdiğimiz için piyasada tercih edilen marka olduğumuzun bilincinde emin adımlarla hedefimize yürüyoruz. Toptan gıda işi alanının olmazsa olmazı olan ayıklamadan toplamaya ve oradan da paketlemeye dek olan ürün sürecini iyi yöneterek sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz.

Ar – Ge Çalışmalarına verdiğimiz önem

Trakya Bakliyat olarak sektörün en iyisi olmanın tek yolunun araştırma ve geliştirmeye önem vermek, kaynak ayırmak ve sürekli yenilikler bulmak olduğunun farkındayız. Bu konuda yıllardır süren çalışmalarımız sonrasında kurmuş olduğumuz makine parkuru sayesinde artık ürünlerimizi çok daha ucuza mal edebiliyor, masraflarımızı düşürüyor, işlem zamanını hızlandırıyor, iş ve işçi gücünden tasarruf ederken kaliteden asla taviz vermiyoruz. Geliştirmiş olduğumuz imalat projeleri ve ileri derecede mühendislik çözümleri ile her geçen gün sektördeki ismimizi ve markamızı daha üste taşıyor ve hedeflediğimiz sektör liderliğine bir adım daha yaklaşıyoruz.

Sizin için 7/24 Online hizmet

Günümüz dünyasında insanların ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetlere en hızlı şekilde ulaşmak istedikleri ve bu hızı kendilerine sunan şirketleri tercih ettikleri artık yadsınamaz bir gerçek. İçinde bulunduğumuz çağın bu olmazsa olmaz gereksinimini karşılayabilmek için bizde tüm ürün gamımızı zaman kavramı gözetmeksizin kontrol edebilsinler ve alışveriş yapabilsinler diye online olarak müşterilerimizin beğenisine sunduk. Artık sizde toptan gıda işi denildiğinde akla gelenilk isim olan Trakya Bakliyatı internet üzerinden takip edebilecek, güvenle sipariş verecek ve bu sayede zamandan tasarruf ederek kaliteli ürüne en hızlı şekilde ulaşabileceksiniz. Bunun sonucunda sizin de müşterilerinize sunduğunuz hizmet hızı ve kalitesi artacak ve her zaman olumlu geri dönüşler alacaksınız.

Hormonsuz, GDO’suz, Sağlıklı Ürün

Trakya Bakliyat olarak siz değerli müşterilerimize her zaman için GDO’suz ve hormonsuz, kaliteli ve sağlıklı ürün sunmayı kendimize görev biliyoruz. Tüm kontrolleri yapılmış ürünlerimizi piyasaya göre en uygun fiyatla ve en kaliteli biçimde size sunarken bizi biz yapan tüm değerlerimize sadık kalıyor ve her satışımızda bizlere olan inanç ve güveninizin yenilendiğini görerek mutlu oluyoruz. Ürünümüzün dalından koparılıp size ulaştırıldığı ana dek olan tüm süreci gelişmiş teknolojilerimizde inceliyor ve dikkatli gözlerle kalite kontrol sürecimizi yürüterek size hatasız ürün sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Trakya Bakliyat olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.