Toptan Gıda

Toptan Gıda

trakyabakliyat

AGT Hayvancılık Tarım Ürünleri Gıda Nak. Oto. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. olarak 1984 yılında Samsun Bafra’da kurulduk. Firmamız 2004 yılından beri Edirne Uzunköprü’de faaliyet gösteriyor olup modern işletmecilik anlayışı ile çeltik kavuzu, kepek, küspe, kırık, hamdane, buğday, arpa, ayçiçeği, saman alım satım çalışmaları ve online alışveriş faaliyetlerinde bulunmaktadır. Perakende gıda satışlarımızın yanı sıra faaliyetlerimizin büyük bir bütününü oluşturan toptan gıda satışlarımız da bulunmaktadır.

Perakende satışlara göre toptan gıda satışları her zaman maliyet olarak daha uygun fiyatlara geldiğinden genellikle nihai kullanıcı değil de perakende satış yapan kişiler toptan gıda alımı yapmayı tercih etmektedir. Toptan gıda satışlarında hem alıcı hem de satıcı için perakende gıda satışlarına göre daha iyi avantajlar bulunmaktadır. Örneğin toptan gıda konusunda rekabet dengesi perakende satışlara göre çok daha azdır. Bu durum hem biz satıcıların işlerini kolaylaştırırken hem de siz müşterilerimizin ürün almak istediği firmalar konusunda daha kolay karara varmasını sağlamaktadır. Ayrıca toptan gıda konusunda satışlardaki kar oranı perakendeye göre düşük olsa da müşteri açısından bakıldığında toptan gıda alımı siz müşterilerimiz için daha karlı ve ucuz olmaktadır. Toptan satışın her alanında olduğu gibi toptan gıda satışlarında da sürümden kazanılmaktadır.

toptan-bakliyat-satisBizler AGT Tarım Ürünleri ve Gıda Şirketine bağlı Trakya Bakliyat firması olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Ülkenin her bir yanına hem toptan gıda hem de perakende gıda satışlarımız mevcut olmakla beraber e-ticaret sitemizde de hizmetlerimize devam etmekteyiz. Birçok kaliteli markanın ürünlerini bir araya getirmekle beraber aynı zamanda dökme bakliyat satışlarımız da mevcuttur. Bunun yanı sıra Trakya Bakliyat sizlere Ege’nin zeytin bahçelerinden, Trakya’nın ayçiçek bahçelerine kadar bir çok doğal ürünlerin satışını da gerçekleştirmektedir.

Sizler de ister evinizde elinizin altında her şeyiniz bulunsun diye, ister marketleriniz ya da iş yerleriniz için ihtiyacınız olan gıda ürünlerini bizden temin etmek isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizlerle irtibata geçebilir ya da e-ticaret sitemizden alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. A’dan Z’ye ne ararsanız Trakya Bakliyat (ister toptan gıda, ister perakende gıda) kapınıza kadar getiriyor.

Tel No: +90 (284) 513 79 69

Tel No: +90 (532) 392 81 96

Mail: info@trakyabakliyat.com.tr

Mail: agthayvancilik@hotmail.com

Web Sitemize Gitmek İçin Tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir