Toptan Bulgur

Toptan Bulgur

Toptan bulgur konusunda, sizlere ömür hizmetleri sunan Trakya Bakliyat firmamıza sizlerle güvenebilir ve bakliyat konusunda, her türlü geri dönüşleri hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Her zaman için, gereken işlemleri, sizler için gerçekleştirmekte ve sunmaktadır. Sizlere de bu sayede hiçbir sıkıntı yaşamadan, gereken geri dönüşleri hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Öncelikli olarak, özellikle Orta Doğu ve yurdumuzun Güney ve Güneydoğu yemeklerinde önemli bir yer tutan bulgur insanoğlu tarafından yenilen ilk taneli yiyecek olarak bilinmektedir.

Ana maddesi buğday, kepek, endosperm olarak 3 bölümden oluşmaktadır ve birçoğu öz ve kepek bölümü içerisinde yer almaktadır. Hem de endosperm içerisinde içermiş olduğu nişasta ve az proteinlerle buğdayın elbette ki, bulgurun en önemli enerji veren bölümü olarak bilinmektedir. Yapısında bulunan öz ve kepek sayesinde, çinko, magnezyum, krom gibi mineralleri bunların yanı sıra da, B12 ve B vitaminlerini içermektedir.

Toptan Bulgur Trakya Bakliyat Firmamızda

Bu yüzden dolayı da, bulgur tüketimi gerçekten de çok önemlidir. Bulgurun ayrıca bilinen tampon iki çeşidi bulunmaktadır. Bunların başında başbaşı bulgur gelmektedir. Başbaşı bulgur için yapılması gereken işlem, toplama işleminden sonra, gerekli şekilde kabuğunun soyulmasıdır. Pilavlarda, dolmalarda ve çorbalarda kullanılabilen, bu çeşit sizler de firmamıza ulaşabiliyorsunuz. İri, pilavlık bulgur ise, yine pilavlar davet dolmalarda kullanılmaktadır. Başbaşı bulgur da gelmektedir. Ancak biraz daha ince olabilmektedir.

Pilavlık, bulgur pilavı, yemek ve salatalarda kullanılan ve dünyada Türkiye'de en çok tüketilen bulgurlardan biridir. İnce pilavlık bulgur ise, özellikle Güneydoğu ve İç Anadolu'nun belirli yerlerinde daha fazla tercih edilmektedir. Pilav, dolma, salata, çorba gibi durumlarda kullanılmaktadır. Köftelik bulgur biraz daha incedir. Köfte, salata, çorba ve çeşitli tahılların da kullanılmaktadır. İnce köftelik esmer, pilavlık esmer, köftelik kepekli, pilavlık kepekli, köftelik ve en sonda şişe bulgur denilen buğday haşlanmadan kırılması ile elde edilen orta büyüklükte bulgur çeşididir.

Köftelik Bulgur

Köftelik Bulgur

Pilavlık Bulgur

Pilavlık Bulgur

Esmer Bulgur

Esmer Bulgur

Kırmızı Mercimek

Kırmızı Mercimek

Toptan Bulgur Fiyatlarında Uygun Fiyat Seçenekleri

Firmamız Trakya Bakliyat olarak, yapmış olduğumuz yatırımlarla, bütün bu çeşitlerin gerekli ürünlerini üreterek, sizlere toptan bulgur konusunda her türlü ürünleri sunmayı başarıyoruz. Bu yüzden dolayı, sizlere de bizlere uğraştığınız zaman, her zaman kaliteli bir şekilde geri dönüş alabiliyor ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda yapmış olduğumuz, bilişim servis yatırımları sayesinde, sizler de bize ulaştığınız zaman, firmamızdan online satış da gerçekleştirilebiliyor. Bu şekilde işlemlerinizi tamamlayabiliyor ve işlemlerinize devam edebiliyorsunuz.

Bu arada söylemek gerekirse, bütün işlemler yapılırken, her zaman için firmamız gereken özeni göstermektedir. Bu gereken özeni gösterirken de, Trakya Bakliyat olarak, her zaman kaliteli hizmetleri sunmak durumundadır. Olduğumuzun birinciliği çünkü biz bir kalitemiz ve bu kaliteyi daha ileriye taşımaya çalışıyoruz. Bunun için de firmamızda, sizler de güvenliğiniz takdirde, her zaman en iyi şekilde sizlere geliyoruz.

Toptan Bulgur Seçeneklerimiz

Böylece her türlü geri dönüşler alabiliyorsunuz. Hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadan, sizler de hızlı şekilde geri dönüşler almak için hemen firmamızla çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu arada marketlerden, bakkallara, fabrikalardan otellere kadar, her yere vermiş olduğumuz ürünler toptan bulgur konusunda, her zaman için ön plana çıkmayı başarmış olan firmamıza, sizler de görüp güvendiğiniz takdirde, en iyi geri dönüşleri almış oluyorsunuz.

Firmamızın müşteri hizmetleri temsilcileri sizleri beklemektedir. Sizler de bizleri aradığınız zaman, hemen hızlı bir şekilde gereken geri dönüşleri alabilirsiniz. Firmamız bu konuda yapmış olduğu yatırımlarla, her zaman için kaliteli şekilde geri dönüşler sunmaktadır. Özellikle ayıklama işlemleri ne kadar çok dikkatli çalışan firmamız el değmeden paketleme işlemlerine kadar gerçekleştirmektedir.