Sanal Tedarikçi

Sanal Tedarikçi

Sanal tedarikçi denildiği zaman, ön plana çıkan Trakya Bakliyat firmamız, son yıllarda yapmış olduğu bilişim çalışmalarıyla çok fazla kendinden bahsettirmiştir. Bilişim sektörüne giriş olduktan sonra, her zaman için online satış konusunda gerekli yatırımları yapmış bulunmaktayız. Sizler de bu sayede firmamıza geldiğiniz zaman, en kaliteli ürünleri aynı zamanda da, uygun fiyatları alma  şansına sahip olabilirsiniz.

Bu konuda yıllardır deneyimli bir kadro ile çalışıyor ve sizlere diğer ürünlerin sunulmasını sağlıyoruz. Sizler de bu yüzden dolayı, bizleri tercih edebilir ve çok kolay şekilde işlemlerinizin gerçekleşmiş olduğunu görebilirsiniz. Bakliyat ürünlerinin seçimi ve toplanması çok zor bir süreçtir. Bakliyat ürünleri, çok eskiden beri kullanılmakta ve insanların tüketim konusunda 12 ay kullanabildikleri bir ürün olarak dikkat çekmektedirler. Örnek vermek gerekirse, yaz kış pilav tüketebildiğimiz gibi, yaz kış kuru fasulye, nohut gibi ürünler de tüketebiliriz. Ayrıca iş yerlerinde bulunan vitaminler sayesinde, vücudumuz daha dinç ve daha sağlıklı olmaktadır.

Sanal Tedarikçi Çözümlerimiz

Bunların yanı sıra son yıllarda bilindiği üzere, birçok ürün artık kozmetik sektöründe de kullanılmaktadır. Bu yüzden dolayı, bu tarz ürünlerin kullanılması, sağlık açısından çok faydalı ve çok önemli ürünler ancak, elbette ki bu ürünlerin de, doğru tedarikçilerden alınması gerekmektedir. Bu konuda Trakya Bakliyat olarak, gerekli yatırımları yapmış bulunuyor ve sizler için en iyi ürünleri sunmaya devam ediyoruz. Bu konuda yapmış olduğumuz yatırımların arasında özellikle ayıklama tesislerimiz bulunmaktadır.

Kendi tesislerimizde, bütün ürünlerin gerekli ayıklama işlemleri gerçekleştirerek, sizlere en kaliteli şekilde sonuç sunmaya çalışıyoruz. Bunun için yapmış olduğumuz uzun süredir arge çalışmaları bulunmaktadır. Özel makinalar geliştirdik ve bunları sizler için sunmuş bulunuyoruz. Bu sayede sizler de ayıklama konusunda, en standart çalışmaları gösteren firmamıza güvenebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu arge çalışmalarının içerisinde elbette ki bilişim sektöründe yapmış olduğumuz çalışmalar da bulunmaktadır. Ancak bizler sadece sizler için bu çalışmaları yapıyoruz.

Sanal Tedarikçi Ayrıcalıklarımız

Aynı zamanda da ekiplerimiz, çok iyi bir şekilde uzmanlaştırarak, sizlere kaliteli ürün sunmaya çalışıyoruz. Toplanmasından sizlere gelen paketlenme sürecine kadar, el değmeden yapmış olduğumuz bu işlemleri aynı zamanda kalite kontrol ve sürekli olarak ürünlerimizin içerisinden almış olduğumuz numunelerle kontrol ediyoruz. Bu sayede sizler de almış olduğunuz ürünlerde hiçbir şekilde hormon veya GDO bulunmadan sağlıklı bir şekilde tüketim yapabiliyorsunuz. Bu arada şunu söylemek gerekir ki, örnek vermek gerekirse, bir fabrikada ciddi bir personel sayısı olabilir ve bu ürünleri tüketmesini çok pahalıya mal olacağını düşünebiliriz.

Oysa ki bu olay tamamen yanlış bir inanıştır. Çünkü firmamız, sanal tedarikçi konusuda ön planda olan Trakya Bakliyat, yıllardır aynı yerlerden alım yaptığı ve yüksek miktarlarda alım yaptığı için çok uygun fiyatlarla alımı yapmaktadır. Bütün bu işlemlerde, sizlere piyasanın en uygun fiyatlarıyla sunulmaktadır. Sizler de bu kaliteyi bu fiyata almak istiyorsanız, hızlı bir şekilde bizlerle irtibat kurabilirsiniz. Size şunu söylemek gerekir ki, bilindiği üzere son yıllarda teknoloji çok fazla ilerlemiştir ve teknolojinin ilerlemesine çağa ayak uydurabilmek adına firmamız özel bir online sistemini kurmuş bulunmaktadır.

Sanal Tedarikçi Hizmetlerimiz

Site giriş yaptığınızda, çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu arada şunu da söylemek gerekir ki, sanal tedarikçi olarak bilinen, Trakya Bakliyat firmamız, aynı zamanda da marketlerden bakkallara kadar birçok yere satmaktadır. Neden bu işlemlerde ön plana çıkıyoruz? Bu konuda da çok kısa bir bilgi verelim. Almış olduğunuz ürünler, kilomarj olarak normalde sizlere ayıklama işlemini yaptıktan sonra düşük gelmektedir. Ancak firmamız, bunu önlemi olarak bir ayıklama tesisi kurmuştur.

Böylece sizler de çok nadir şekilde taş mesela örnek vermek gerekirse, pirinç aldınız taş ve kırık pirinç olanı çok düşük gelmektedir. Fasulye aldıysanız yine aynı şekilde taş olanı çok düşük gelmektedir. Yani firmamız bu ayıklama işlemlerini kendisi minimize eder ve en profesyonel şekilde kaliteli bir ürün sunmak için çalışmaktadır. Böylece sizler de en kaliteli ürünleri çok kolay bir şekilde almış olursunuz.