Pınarköy Toptan Pirinç

Pınarköy Toptan Pirinç

Pınarköy toptan pirinç konusunda da sizlere en iyi ürünleri sunmayı başaran Trakya Bakliyat firmamıza, sizler de güvenebilirsiniz. Bildiğiniz üzere, pirinç aslında çok ince bir üründür. Yani şöyle söylemek gerekirse, bir pirincin sizlerin masanıza gelene kadar ki geçtiğimiz süreci bilseniz, bu durumda işlemleriniz düzgün, gerçekten de pirinç, dünyanın en zorlu ürünü olmuş bulunmaktadır.

Çünkü bildiğiniz gibi, bizim ülkemiz, ikinci dünya, üçüncü dünya ülkesi değildir. Özellikle tarım konusunda çok gelişmiş bir ülkemiz bulunmaktadır. Bu yüzden dolayı da, her zaman için gıdalarımız çok sağlıklı bir şekilde üretilmektedir. Firmamız Trakya Bakliyat olarak, aslında yurt dışına da çok büyük satış yapmamızın en önemli sebeplerinden bir tanesi de budur. Ancak, yapmış olduğumuz, tarım işlemleri ve dikim işlemleri ile ilgili firmamız çok hassas ve çok dikkatli bir şekilde davranmaktadır.

Toptan Pirinç Hakkında

Bu işlemler hakkında, sizlere biraz bilgi verelim. Pirinç yaklaşık 7000 hatta 8000 yıllık bir üründür. Bu ürünü ilk başladığı zamandan beri, toprağın çok işlevli olması gerekmektedir. Yani ekilmiş olan toprağın, sağlıklı bir şekilde sizlere geri dönüş sağlanması gerekmektedir. Ayrıca, pirinç olayında şöyle bir gerçek bulunmaktadır ki, bulunan toprağın çok sulanması gerekir. Sulu bir toprakta olmasının yanı sıra pirincin işlenmesi sırasında ve sizlere ulaşması sırasında, gereken işlemlerin tamamını ile yapılması ve sizlere temiz bir şekilde sunulması gerekir.

Tüm bu işlemleri göz önünde bulundurduğumuzda, gerçekten de pirinç işlemi çok zor bir işlemdir. Ayrıca firmamız bu konu ile ilgili olarak gerekli kontrolleri sağlamak için bir kalite kontrol görevi sunmuş olduğu bir ekip bulunmaktadır. Bu ekip sayesinde, sizlere çok sağlıklı geri dönüşler sunulmaktadır. Ayrıca Pınarköy toptan pirinç işlemi ile ilgili olarak şunu da söylemek gerekir ki, firmamız tarafından kurulmuş olan kendimize ait bir ayıklama tesisimiz mevcuttur.

Toptan Pirinç Ayrıcalıkları

Yıllardır yapmış olduğumuz, arge çalışması sonrası kendimize ait bir makine parkuru geliştirmiş buluyorsunuz. Bu makine parkuru sayesinde, bizler işlemlerimizi çok sağlıklı bir şekilde yürütüyor ve sizlere sunmuş oluyoruz. Bu işlemler hakkında, biraz bilgi vermek gerekirse, pirinç normalde tarladan toplandığı zaman, çok fazla malzeme ile toplanır. Bu malzemenin ayıklanma süreci gerçekten de çok ciddi bir süreçtir ve aynı zamanda da belirli standartlara uygun yapılmazsa sizlere doğru bir şekilde ulaştırılamaz.

Firmamız el değmeden paketleme işlemi gerçekleştirebilmek adına, öncelikle ayıklama sistemleri için, bir makine parkuru kurmuş bulunmaktadır. Bu makine parkuru içerisinde, bütün ürünlerin ayıklanması ve temizlenmesi gerçekleştirilmektedir. Yani sizlere sunulmuş olan ürünler, her zaman için bu ayıklama işleminden geçmiş bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse, bir osmancık pirinci aldığımız zaman, normal şartlarda içerisinde belki yüzde üç oranında kırık pirinç veya taş bulabilirsiniz. Ancak Trakya Bakliyat tarafından üretilmiş olan ürünlerde, bu binde 1, binde 2 oranlarına kadar düşürülmüştür ki, bu muhteşem bir sonuçtur. Çünkü sizler de almış olduğunuz, 1. gramaj olarak ve kilomarj olarak baktığınız zaman, tam karşılığını almış oluyorsunuz.

Toptan Pirinç Fırsatları

Örnek vermek gerekirse, bir market veya otel için çok önemli bir ayrıcalıktır. Çünkü sonuç itibariyle, kaliteli ürünler sunarsanız o zaman sizler de kaliteli olmuş olursunuz. Trakya Bakliyat firmamız, bunları düşünerek firmalarımıza, Bu konuda da yardımcı olmaktadır. Ayrıca Pınarköy toptan pirinç konusunda, yapmış olduğumuz en önemli yatırımlardan bir tanesi de ondan satış konusunda yapmış olduğumuz yatırımdır ki, sizler de isterseniz sitemize giriş yaparak, çok kolay bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebiliyor ve bu temiz düzenli ürünlerimize çok kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.