Nohut

Nohut

Nohut dünyada 8000 yıllık geçmişe sahip ve çok kullanılan bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır yılda bir kez toplanır ve bu toplama sırasında da, elbette ki en kaliteli ürünlerin toplanması gerekmektedir. Firmamız Trakya Bakliyat olarak sizlere her zaman için en kaliteli ürünleri sunarken, bu ürünleri çok hassas ve çok dikkatli bir şekilde seçimini gerçekleştirmektedir kırsal bölümde yetişen ve kırsal iklime uygun olarak geçmiş olan bu ürünlerin özellikle belirli tahlilleri yapılmakta ve bu tarihlere göre çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Hormonsuz Ve GDO'suz Nohut Alabilirsiniz

Hiçbir şekilde hormon veya GDO kullanılmayan bu ürünleri sizlere ulaştığınızda, toplanmasından aslında ayıklanmasına kadar, hatta paketleme sayfasında kadar çok dikkatli bir şekilde hareket ediyoruz. Kendi içimizde de gerekli oto kontrolleri sağlayarak sizlere en kaliteli ürünlerin sunulmasını sağlamak, gerekli paketleme işlemlerinde kullanmış olduğumuz bütün çuval ve diğer materyeller çok dikkatli bir şekilde ve hassas bir şekilde çalışılarak yapılmış ve sizlere sunulmuş bulunmaktadır. Çuvalların herhangi birinde hiçbir şekilde kötü bir malzeme bulamazsınız. Bu çuvallar özel olarak firmamız için hazırlanmış olan ve sizlere sunulmuş olan çuvalları olarak bilinmektedir.

Aynı zamanda da son dönemde bu özelliklerimizin yanına bir de bir işim özel konusundaki yatırımlarımızı eklemiş bulunuyoruz. Bilişim konusunda yapmış olduğumuz yatırımlarımız sayesinde, sizler de çok kolaylıkla internet sitemize girerek, Trakya Bakliyat sitesi üzerinden alınan bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse nohut, Aslında çok fazla faydası olan bir besin kaynağıdır. Kuru olarak üretilmesinin yanı sıra, aynı zamanda da kuru olarak alınır ve birçok yemek yapılabilmektedir. Trakya Bakliyat Farkıyla Nohut Alımları

Bu yüzden dolayı çok kullanılan bir ürün olarak A, C, K, B12 ve B9 gibi vitaminleri barındırmaktadır. Sizler de bu yüzden bu tarzda vitaminleri almak için çok rahatlıkla tüketiminizi buna göre gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bilinmesi gerekir ki, cildin de iyi olması için, kozmetik sektöründe kullanılan ürünlerden bir tanesidir. Çok hassas ve çok dikkatli bir şekilde kullanıldığı zaman çok büyük faydaları bilinmektedir ve bu yüzden dolayı da kullanımı hızlı bir şekilde artmaktadır.

Koçbaşı Nohut

Koçbaşı Nohut

Yeşil Mercimek

Yeşil Mercimek

Beyaz Nohut

Beyaz Nohut

Luna Pirinç

Luna Pirinç

Faydalı Nohut Trakya Bakliyat Farkıyla

Bilinir ki geçmişten günümüze her zaman için çok özel bilinen ve 12 ay tüketilebilen bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Ancak elbette ki firmamız, Trakya Bakliyat bu konuda gereken işlemleri yapmış ve toplama işleminden ayıklama işlemi ne kadar bütün işlemleri kendi bünyesinde toplayarak gerekli kalite kontrol ile birlikte sizlere son olmasını sağlamıştır. Bu sayede sizler de almış olduğunuz ürünler de hiçbir şekilde sıkıntı yaşamak ve her zaman için kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla ulaşma şansına sahip olabilirsiniz. Firmamızın yıllardır yapmış olduğu yatırımlarla her zaman için sizleri yanında olmak da ve sizlere en kaliteli şekilde geri dönüş sizlerle olmasını sağlamaktadır.

Bu sayede sizler de hiçbir sıkıntı yaşamadan, çok kaliteli ve çok iyi şekilde geri dönüşleri alabilir. İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız yıllardır bu konuda gereken hizmetlerin vermiş ve sizlerin beğenisini kazanmış bulunmaktadır. Sizlere de bizlere ister online işlemler üzerinden, isterseniz müşteri hizmetlerimiz ile ulaşabilir gerekli işlemleri talep edebilirsiniz. Son paketleme işleminden sonra dahi üzerindeki gerekli baskılar da dahil olmak üzere firmamızda, bütün her şey kalite kontrole tabi tutulmaktadır.

Gerekli kontrol işlemleri yapılmadan kesinlikle nohut ürünlerinin çıkışı sağlanmamaktadır. Bu sayede de sizler için her zaman için hep yanında olmayı başaran bir firma haline gelmiş bulunmaktayız. Sizler de bizleri arayarak, gereken bütün işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.