Mersin Toptan Bakliyat

İçel (Mersin) Toptan Bakliyat

İçel yani mersin ilimiz Akdeniz bölgesinde bulunan illerimizden birisidir. Coğrafik özellikleri yönünden ideal özellikleri taşıması sebebiyle özellikle de limon, muz, çilek gibi tarım ürünlerinin oldukça yaygın olduğu illerimizdendir. Faal nüfusun çoğunluğu ekonomisini tarım sektöründe çalışarak kazanmakta olup, bu açıdan mersinde %25 oranında tarımsal alan sahiptir. Tarımla uğraşan nüfusun çoğunluğu tahıl ekimi yapmakta olup, her geçen yıl ürünlerin çeşitliliği artmaktadır. Buğday, arpa, çavdar gibi tahıllar yönünden zengin olan mersin ilinde pirinç, nohut ve mercimek gibi bakliyatlar da yetiştirilmektedir. Modern tarım araçları kullanılarak gübreleme ve sulama yöntemlerinden de yararlanılarak kaliteli tarım yapılmaktadır. Mersin her ne kadar tahıl yetiştirme de verimli topraklara ve iklime sahip olsa da nohut, mercimek, kuru fasulye gibi baklagillerin üretiminde kalitede ilk sıralarda yer almaz. Bunun yanında nohut, kuru fasulye, pirinç, bulgur, mercimek gibi baklagillerin ülkemizin topraklarında yetiştirmede verim alınan bölgelerimiz birbirinden farklı yerlerdedir. Örneğin Çorum Osmancık civarı pirinç yetiştirmeye elverişli sulak ortamları taşırken, Akdeniz bölgesinde turunçgillerin ön planda olduğu görülmektedir. Mercimek gibi bakliyat türleri Güney Doğu Anadolu bölgesinde yetişmeye fırsat bulurken, kuru fasulye iç Anadolu ve orta Karadeniz bölgelerinde daha verimli yetişmektedir. Firmamız Trakya Bakliyat AGT firması olarak ülkemizin verimli topraklarında yetişen bakliyat türlerini doğal vatanlarından toplayarak ilk günkü tazeliği ile sofralarınıza ulaştırmayı hedeflemektedir. İşte bu sebeple çalışma ağına her gün bir yenisini ilave etmekte ve daha çok mutfağa doğal ürünlerini ulaştırabilmektedir. İçel toptan bakliyat ile ister parkende isterseniz toptan olarak bakliyat türlerinin satışı yapılmakta olup, ister bir kiloluk, ister daha fazla gramajlarda isterseniz de paketlenmiş olarak topluca tarafınıza ulaştırmada oldukça profesyonel çalışmaktadır.

Yıllardır kazanmış olduğu bilgi ve tecrübeyle her gün çalışma alanında daha kaliteli sistemle çalışmayı ilke edinen firmamız doğal ve en taze pirinç, mercimek, nohut gibi bakliyat türlerini kapınıza kadar getirmektedir. Hizmet adına gayreti en iyi olabilmek olan firmamızın İçel toptan bakliyat ağı ile İçel’e yetişebilmenin gururunu duymaktayız. Trakya bakliyat müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışma anlayışına sahip olup, tesislerinde uygun depolama ve paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Toptan bakliyat çalışmamıza güç katan zincirlerimiz, yüksek kapasiteli ve gelişmiş teknolojinin kullanılarak her bakliyatı toprağından mutfağınıza getirmektedir. Tesislerimizde fiziksel biyolojik ve kimyasal kirlenmelere karşı önlemler alarak hitap ettiğimiz tüketicimizin sağlığını korumayı hedefleyen çalışmamızdan kaynaklı çevreye zarar verebilecek tüm olasılıklara karşı gerekli önlemleri almaktayız. Toptan bakliyat hizmetimizi bölgelere göre bir ağ üzerinden çalışarak yurtiçi pazarında çalışmaya devam etmekteyiz. Bakliyat ürünlerimizin her birinde kaliteli operasyonlar düzenleyen bir yönetimle çalışmakta olup, gıda sektöründe gerekli olan tüm belgelere sahip olarak iş başındayız.

Firma olarak vizyonumuz yenilikçi, ilkeli ve müşteri ihtiyaçlarını gözeten anlayışla hareket ederek bakliyat ürünlerimizi en doğal ve taze olan haliyle mutfaklarınıza getirerek sağlıklı nesillerin yetişmesine olanak sağlamaktır. Misyonumuzsa küçükten büyüğe tüm tüketicilerimizin sofralarına sunduğumuz bakliyat türlerini yetiştiren çiftçilerimizin el vurarak ürettikleri emekleri kaliteli, sağlıklı, yenilikçi, güvenilir, lezzetli ve doğal olarak sizlere sunabilmektir. Trakya bakliyatın çalışma zincirinde faaliyetini sürdüren İçel toptan bakliyatla müşterilerimizin memnuniyetine önem vermekteyiz. İnandığımız değerler açısından güvenilir, şeffaf, rekabetçi fakat bir o kadar etik çalışma ilkelerine uymak gibi algımız bulunmaktadır. İnsana ve çevreye saygılı bir firma olarak takım çalışmasını en iyi şekilde yürüterek bakliyat ürünlerini en verimli topraklarda yetişen türlerini özenle seçip sofralarınıza ulaştırmaktayız…