Horoz Fasulye

Horoz Fasulye

Kuru fasulye çeşitleri arasında horoz fasulye hakkında sizlere biraz bilgi vermeye çalışalım. Öncelikle horoz fasulyenin görüntüsü icabı, beyaz renkli olmasının yanı sıra uzunca ve silindirik bir yapıda olmaktadır. Aslında makineli tarıma uygun bir ürün olarak bilinmektedir. Kurağa veya soğuğa dayanıklıdır. Bu yüzden dolayı, çok rahatlıkla ekilebilir ve dikilebilir bitkilerde ortalama 15 ila 30 arasında bakla bulunan bir çeşit olarak bilinmektedir. Yetiştirme süresi 120 gün civarındadır ve ortalama verimi 250 ile 400 kilo arasında değişmektedir.

Elbette bu tür bilgilerin yanı sıra, bilinmesi gereken en önemli noktalardan biri de, bu şekilde yetiştirdikten sonra, sizlere nasıl ulaştığı konusunda bilgi vermek gerekmektedir. Bu konuda bizler Trakya Bakliyat olarak, sizlere birçok çalışma yaparak sizlere ulaştırıyoruz. Aslında ürünün sadece dikilmesinin en değil toplanmasından size paketlenerek teslim edilmesine kadar birçok önemli nokta bulunmaktadır.

Horoz Fasulye İşlemleri

Şimdi hızlı bir şekilde bunlar anlatmaya başlamış gerekirse, öncelikle toplanan bütün mamüller fabrikamıza getirilmektedir. Fabrikamızda gerekli ayıklama işlemleri gerçekleştirildikten sonra, kalite kontrol bölümüne gönderilmektedir. Bu arada bilinmesi gereken kişi, ayıklama işlemleri dahil olmak üzere, kendi geliştirmiş olduğumuz özel makineler sayesinde yapılmakta ve hiçbir şekilde el değmeden paketlenmesi sağlanmaktadır. Bu ayrıcalıkları ile sizlere sunmuş olan bakliyat ürünlerimize çok kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Bu arada olması fasulye bilindiği gibi, aslında çok sağlıklı bir protein kaynağıdır. Bu protein hatta etten almış olduğunuz protein kadar, sizlere protein ve enerji verebilmektedir.

Horoz Fasulye Fırsatları Trakya Bakliyat'ta

Bu yüzden dolayı, sizlere de bu şekilde çok rahatlıkla tüketebilirsiniz. Aynı zamanda orada çok lezzetli ürün olarak bilinmektedir. 12 ay boyunca tüketebileceğiniz özel bir üründür. Özellikle kış aylarında çok daha fazla tüketilmektedir. Şunu da bilmek gerekir ki, Türkiye'nin bulunduğu konum gereği ile fasulye çok sevilmekte ve çok tüketilen ürünler olarak bilinmektedir. Bunların yanı sıra tüm bakliyat ürünlerinde her zaman firmamız, sizlere GDO'suz ve hormonsuz şekilde bu ürünleri sunmaktadır. Bu arada şunu da söylemek gerekir ki, firmamızın yapmış olduğu özel çalışmalar sayesinde bütün ayıklama işlemlerine kadar belli bir standart yakalanmış bulunmaktadır.

Bu standart horoz fasulye konusunda da yüksek kalite standartlarına uygun olarak yapılmakta gerek fabrikalar, gerek hastaneler, gerek oteller, gerekse bakkallar ve marketler bizden bu yüzden sürekli alışveriş yapmaktadır. Aynı zamanda da, yurt dışına göndermiş olduğumuz ürünlerle, yurt dışında da Türkiye'nin ağzını başarıyla, temsil etmeye devam ediyoruz. İlkelerimiz doğrultusunda, her zaman için sizlerin memnuniyeti için çalışan ve çok uzman de bir kadroyla sizlere hizmet veren firmamıza güvenebileceğiniz gibi, aynı zamanda da vizyon olarak belirlemiş olduğumuz yaptığımız yatırımlarla, Türkiye'nin gelişmesine katkıda bulunmak vizyonla uygun olarak gerekli yatırımları yapıyor ve her türlü arge çalışmalarımız da çok daha hızlı şekilde ve temiz şekilde ürünlerin size ulaşması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Horoz Fasulye

Horoz Fasulye

Kırmızı Mercimek

Kırmızı Mercimek

Çalı Fasulye

Çalı Fasulye

Koçbaşı Nohut

Koçbaşı Nohut

Horoz Fasulye Ayrıcalıkları

Bunların yanı sıra şunu söylemek gerekir ki, yapılmış olan bütün işlemlerden sonra ayıklama işlemleri kendi tesislerimizde özel olarak gerçekleştirilmektedir. Ayıklama işlemlerinden sonra, sizlere gelen ürünlerin kilomarjları her zaman için, çok yüksek kilomarjlarda gelmektedir. En düşük ve minimize etmiş olduğumuz taş ve diğer malzemelerle birlikte sizlere teslim etmiş olduğumuz ürünlerimizi sizler de çok kaliteli şekilde geri dönüşleri alabilirsiniz. Kesinlikle ürünlerimizde, hormon ve GDO bulunmamaktadır. Trakya Bakliyat olarak kendimize ilke olarak edilmiş olduğumuz müşterilerimizin memnuniyetini bir seviyede tutmak için her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunarak sizlerle buluşturmaktayız.  

Bu yüzden bizlere güvendiğiniz takdirde, hızlı bir şekilde gelişleri alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sadece horoz fasulye anlamında değil bakliyat konusunda her konusunda istemiş olduğunuz zaman online sistemimize de gelecek bilişim konusunda geliştirmiş olduğumuz sistemi sayesinde çok kolay bir şekilde online satış gerçekleştirebilir ve işlemlerini tamamlayabilirsiniz.