Gümüşhane Toptan Bakliyat

Gümüşhane Toptan Bakliyat

Günlük diyetimizde tükettiğimiz gıda maddeleri bakımından besinler karbonhidrat, yağ, protein, vitaminler ve mineraller yönünden zengin olmalıdır. Bu besin çeşitleri öyle ya da böyle sofralarımıza bir şekilde gelmektedir. Nasıl mı? Örneğin bir et ürünü tükettiğinizde protein, yağ, karbonhidrat üçlüsünü tüketebilirsiniz. Yine tahıl ürünlerinden nohutu tükettiğinizde de yine protein, karbonhidrat gibi besin çeşitleri tüketilmektedir. Ancak hayvan etinde içerik olarak daha fazla oranda bulunan yağ gibi besin maddeleri sağlık açısından çok fazla tüketilmesi durumunda kolesterol ve buna bağlı kalp damar hastalıklarına yol açabilmektedir. Bu sebeple kırmızı etin vermiş olduğu kaliteli protein ihtiyacını karşılamada bakliyat çeşitleri fazla yağ içermemesi fakat protein zenginliğinden ötürü tüketilmelidir. İşte bu sebeple biz Trakya bakliyatçılık olarak evlerde tüketilen bakliyat ürünlerine önem veriyoruz. Bu sebeple de Gümüşhane toptan bakliyat hizmeti vermekteyiz.

Gümüşhane ili tarımı yönünden değerlendirildiğinde ekonomi tarımdan gelse de tarım alanı yönünden geniş alanlar sahip değildir. Marka olarak Trakya bakliyatçılık bu ilimizde yaşayan vatandaşların ve toptan alım yapmak isteyen kişi ya da kişilerin bakliyat ürünleri konusundaki ihtiyaçlarını ilk günkü tazeliği ile ulaştırmayı hedeflemiştir. Bakliyat çeşitleri denildiğinde buğday, pirinç, kuru fasulye, nohut, soya fasulyesi ve mercimek gibi besin maddeleri akla gelmelidir. Bu bakliyat çeşitleri sağlık açısından önemli besinler olup, yüksek oranda B vitamini, demir ve kalsiyum içermektedirler. AGT firmasına ait bir firma olan Trakya bakliyat, yılların vermiş olduğu engin tecrübesiyle doğanın insanoğluna sunmuş olduğu en kaliteli ve en lezzetli bakliyat ürünlerinin toptan satışını gerçekleştirmekte olup, Gümüşhane toptan nakliyatçılık hizmetini yürütmektedir. Parkende ve toptan olarak ürün satın alınabilecek şekilde çalışma prensibine sahip olan firmamız, hijyenik ortamlarda, doğal ve taze ürünlerin paketlemesini gerçekleştirmektedir. Gümüşhane toptan bakliyatçılık ile pirinç, bulgur, mercimek, kuru fasulye, nohut gibi bakliyat çeşitlerinin istenilen gramaja uygun olarak toptan ve parkende satışı yapılmaktadır. Sağlıklı ve düzenli beslenebilmek adını sofralarımızı süsleyen menülerin haftada en az iki ya da üç öğün boyunca bakliyat ürünlerinden oluşması gerekmektedir. Posa içeriğinin olması ve bunun yanında karbonhidrat ve protein içeriğinin fazla olması sebebiyle özellikle de kalp- damar hastalarının tercih etmesi gereken besin maddeleridir. Bakliyat ürünlerini tüketmek sağlık açısından her ne kadar kaliteli karbonhidrat ve protein tüketimi anlamına gelse de bu ürünlerin tüketilmesinde de bazı hususlara dikkat edilmelidir. Gümüşhane toptan bakliyatın özellikle önem verdiği konulardan birisi olan zirai ilaç kullanımı konusunda baklagillerin henüz tarladan toplanmadan özen gösterilmesi, bakliyatın depolandığı ve paketlendiği ortamların nem ve sıcaklık oranının ideal olması ve depolama şartlarında böceklenmelere karşı alınan önlemlerde böcek ilaçlı koruma yöntemlerine karşı itirazcı yaklaşımı hususundadır. Firmamızın depolamadan, paketlemeye ve satışa kadar geçen tüm süreçlerde insan sağlığını tehdit eden tüm olasılıkları göz önünde bulundurarak hareket etme politikası bulunmakta olup, el değmeden hazırlanan farklı gramaj paketlerini doğallığını ve tazeliğini korur bir şekilde tarafınıza ulaştırmaktadır.

Gümüşhane toptan bakliyat, Osmancık, kameo ve luna pirinci gibi pirinç çeşitleri, beyaz yerli ve ince kabuklu koçbaşı gibi nohut çeşitleri, pilavlık, köftelik, öğütülmüş ve esmer bulgur olmak üzere çeşitli bulgur türleri gibi bakliyat ürünlerinin en doğal hallerinin satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca çalı, dermoson, horoz ve mısır fasulye çeşitleri, yaprak kırmızı ve futbol kırmızı mercimek çeşitleri gibi bakliyat türlerinin de toptan ve parakende satışlarını gerçekleştirmekte olup, ürünler farklı gramajlarda ayarlanabilmektedir. markamızın ilkesi müşteri memnuniyeti benim memnuniyetimdir.