Edirne Toptan Bakliyat

Edirne Toptan Bakliyat

Tohum büyümek için önemli ölçüde donanımlara sahip bir oluşumdur. Neden tohum? Tohum bu özelliğe sahip olup, kurutulduğunda kuru baklagil haline dönüşür de ondan... Kuru baklagilin kökeni tohuma dayandığı için bakliyatlar enerji ve besin değerlerini tüketicisine aktarma da önemli bir besin kaynağı oluşturmaktadır. Tüketici ve üretici piramidinde tüketilen besinin enerjisi ve özellikleri bir üst basamağa geçer. O halde nohut, kuru fasulye, mercimek gibi tohumdan meydana gelmiş besin öğeleri içeriği yönünden beslenmede zengin niteliklere sahiptir. Bu sebeple de Anadolu insanı tarıma önem vermiş ve tarımda da kuru baklagil üretmeye özen göstermiştir. Uzun süre saklanabilme olanağına sahip olan kuru bakliyat ürünleri Trakya bakliyatçılık vasıtasıyla toptan ve parkende satışlarla tüketicinin huzuruna sunulmaktadır. Edirne ilindeki ihtiyacı da unutmayan firmamız, Edirne toptan bakliyat hizmetini de temiz kaliteli ve güvenli ulaştırma niteliklerine sahip olarak vermektedir.

Edirne toptan bakliyatçılık, Edirne ilinde talep edilen nohut, pirinç, bulgur gibi kuru baklagil türlerinin parkende satışını ve toptan satışını gerçekleştirmekte olup, bu konuda alanında ve sektörde emsali olan firmalardan daha kaliteli hizmet vermektedir. Firmamız bağlantısal açıdan kökeni 1984’lere dayanan AGT firmasına bağlı olarak çalışan bir firma olup, uzantısı olan Edirne toptan bakliyatta firmanızın uygulamaya koyduğu ilkelere göre hareket etmektedir. Nohut, kuru fasulye, mercimek gibi besin maddeleri konusunda hiç bir bilgi sahibi olmayan kişi bile pişirme esnasında kalitesini hissedebilmektedir. Kimi kuru baklagil türleri özellikleri yönünden pişme süresi bakımından daha uzun sürelerde pişerken kimisi ise çok kısa sürede enfes lezzetlere dönüşebilmektedir. Örneğin kuru fasulyenin her çeşidi hemen pişmeyebilir. Aynı zamanda piştikten sonraki lezzeti yönünden de aynı özelliklere sahip olmayabilir. Bunun sebebi bileşiminde bulunan besin öğelerinin dağılımından ileri gelmektedir. Yüksek protein deposu olma özelliğine sahip olan kuru baklagiller, besin öğeleri yönünden zengin içerilere sahip iseler lezzetleri de bir o kadar mükemmel olur. Edirne toptan bakliyat, bakliyat çeşitlerinin her biri için Türkiye genelinde özel bir çalışma yaparak özel tercihlerde bulunmakta ve bunun sonucu olarak da müşterisine Türkiye’nin en kaliteli baklagil türlerini ulaştırmaktadır.

Trakya bakliyat toplamış olduğu kuru bakliyat çeşitlerinin saklanması ve depolanması için gereken tüm detayları hesaba katarak çalışmakta olup, bu konuda hijyenik ve ideal ortamların oluşturulmasına önem vermektedir. Pakette sağlam, açıldığında bozulmayan bakliyat türlerine sahip olabilmenin yolu Edirne toptan bakliyat ile iletişime geçmekten geçer. Firmamız ile yapacağınız alışveriş sonucunda Türkiye’de yetişen en değerli bakliyat türlerinin kapınıza kadar gelmesini sağlayacaksınız.

Uzunköprü’de 2004yılında faaliyetine başlamış olan firmamız bölgede adı ile saygınlığı bulunan bir firmadır. Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerimizden yana en ufak bir sorun duyamayacağınız bir firma olarak Uzunköprü civarında kime sorarsanız tanıyorum denilecek kadar etkili ve bir o kadar da sizden bir firmayız. Bu konuda firma olarak yöresel Pazar yerimizde de satışlarımıza denk gelebilirsiniz. Ama ya bize ulaşamayanlar? İşte Edirne toptan bakliyat firması bunun için var. Bizi tanıyan ya da tanımayan, bizimle çalışmak isteyen değerli müşterilerimizin taleplerine karşılık verebilmek adına ülkemizin dört bir tarafına dağılan kollarımızla birlikte Edirne ilinde de faal olarak çalışmaktayız. Haftanın yedi günü boyunca sürekli çalışan firmamızla iletişime geçmek isteyen müşterilerimiz bize 0 (284) 513 79 69 no’lu telefon numarasından veya 0 (532) 392 81 96 no’lu cep numarasından ulaşabilmektedir. Trend haline gelmiş olan bakliyat türlerinin toptan satış adresi biziz…